Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
Menu

Co najbardziej cenisz w naszym Sanktuarium?
A A A
11 Niedziela Zwykła
1. Dzisiaj  w naszej parafii dzieci pierwszokomunijne zakończyły Biały Tydzień. Gorąco prosimy rodziców, aby pomogli dzieciom odprawić dziewięć I piątków miesiąca. Najlepszą formą pomocy jest towarzyszyć dziecku w tej pięknej i bardzo owocnej praktyce wiary. Niech dzieci w swoich rodzinach znajdują przykład żywej wiary, modlitwy i życia sakramentalnego.

2. Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Rzeszowskiej zaprasza młode małżeństwa   na rekolekcje  do  Domu Rekolekcyjnego bł.  Karoliny Kózki  od 22 do 25 czerwca 2012. Informacje o rekolekcjach można znaleźć na stronie:  www.rodzina.rzeszow.pl
 
3. W przyszłą niedzielę, 24 czerwca br.   na Bulwarach Rzeszowskich odbędzie się IV Rzeszowski Bieg Ojców, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Szczęśliwy Dom im. Józefa i Wiktorii Ulmów z Dziećmi pod patronatem różnych instytucji, m.in. Duszpasterstwa Rodzin. Wydarzeniu temu towarzyszyć będzie szereg imprez artystycznych, zabaw dla całych rodzin, konkursów. Początek imprezy o godz. 13.30. Organizatorzy zapraszają mężczyzn do wzięcia udziału w biegu, a całe rodziny do wspólnej zabawy.
 
4. W poniedziałek, 2 lipca br.duszpasterze nauczycieli organizują wyjazdy autokarowe na 75. Ogólnopolską Pielgrzymkę Nauczycieli na Jasną Górę. Informacje na www.pcen.pl.
 
5. Zapraszamy do klasztornego kiosku, gdzie możemy nabyć modlitewniki, dewocjonalia i prasę katolicką, do czytania której gorąco zachęcamy.
 
6. Dzisiaj zapraszamy jeszcze na Nieszpory Niedzielne o godz. 18.
 

X Nie pokazuj więcej Strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, aby usprawnić korzystanie z niej i do celów
statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie na Twoim urządzeniu.