Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
Menu

Co najbardziej cenisz w naszym Sanktuarium?
A A A
11 VI 2020 r. - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
1. Dzisiaj w naszej Bazylice porządek niedzielny. Przypominamy, że dzisiaj mamy obowiązek uczestniczenia w Mszy św. W związku z tym, że nie ma w Rzeszowie Centralnej Procesji w naszym sanktuarium procesja do czterech ołtarzy z odśpiewaniem Ewangelii odbędzie się wewnątrz bazyliki, po Mszy św. o godz. 12. 
Nie będzie procesji w Oktawie Bożego Ciała, dlatego nabożeństwo Czerwcowe nadal odprawiane będzie o godz. 17.30
 
2. Zapraszamy do uczestnictwa w Koncercie Jednego Serca Jednego Ducha, on-line dzisiaj o godz. 19.30 w Telewizji Trwam i w Internecie.
 
3. W sobotę 13 czerwca przeżywać będziemy Odpust ku czci św. Antoniego z Padwy. Porządek Mszy św. jak w Niedzielę. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie lilii i błogosławieństwo dzieci. Gorąco zapraszamy do tego wielkiego Orędownika w naszych sprawach.
 
4. Przypominamy, że w kościele obowiązuje nakaz noszenia maseczek. Jeśli są osoby, które mają kłopoty z oddychaniem prosimy, aby znalazły dla siebie ustronne miejsce i zachowały odległość 2 metrów.
Autor:Klasztor / 2020-06-11
 

X Nie pokazuj więcej Strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, aby usprawnić korzystanie z niej i do celów
statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie na Twoim urządzeniu.