Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
Menu

Co najbardziej cenisz w naszym Sanktuarium?
A A A
12 Niedziela Zwykła
1. Sanktuarium św. Ojca Pio w Terliczce zaprasza w poniedziałek o godz. 17.00 na uroczystość powitania relikwii (Habit, Rękawiczka i Chusta), których za życia używał O. Pio. O godz.18.00 - Msza św. a po niejczuwanie modlitewne.
 
2. Dobiegł końca kolejny rok szkolny. Nauczycielom, wychowawcom i katechetom dziękujemy za trud niełatwej całorocznej pedagogicznej pracy. Mając świadomość, że to Bóg jest dawcą naszej mądrości, rozumu i umiejętności, zapraszamy na Mszę św. dziękczynną w dniu 24 czerwca, zarówno uczniów jak też nauczycieli: o godz. 8.00 Zespół Szkół Budowlanych, natomiast o godz. 9.00 Szkołę Podstawową. Zarówno uczniom jak też nauczycielom życzymy dobrych wakacji i zachęcamy, aby pielęgnowali życie codziennej i niedzielnej modlitwy. Z tych obowiązków nawet wakacje, urlopy czy wczasy nas nie zwalniają.
 
3. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na uroczyste odsłonięcie i poświęcenie Wielkiego Ołtarza 28 czerwca. O godz. 18.30 Msza św. a następnie piękny koncert Pieśni Maryjnych z Udziałem Rzeszowskiej Filharmonii i solistów z Krakowa.

4. Darmowe bilety na ŚDM. Istnieje możliwość wyjazdu na czuwanie modlitewne z papieżem Franciszkiem i Mszę św. podczas Światowych Dni Młodzieży (30 i 31 lipca) bez uprzedniej rejestracji i zakupu pakietu pielgrzyma. Dla grup lub pielgrzymów indywidualnych przewidziane są miejsca w sektorach zamkniętych i sektorze otwartym. Można zamówić darmowe bilety wstępu na Campus Misericordiae do sektorów zamkniętych. W celu ich zdobycia proszę zgłosić taką potrzebę mailowo na adres zapisyrzeszow@gmail.com, bądź u naszego O. Anastazego Popiela.
 
5.  W liturgii tego tygodnia przypada:
 - we wtorek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
- w piątek – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela
 
6.  Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, codziennie o godz. 18.00.
 
7. W tym tygodniu odszedł do Pana śp. + Czesław Mierzwa zam. ul. Kochanowskiego 31. Wieczny odpoczynek…
 

X Nie pokazuj więcej Strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, aby usprawnić korzystanie z niej i do celów
statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie na Twoim urządzeniu.