Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
Menu

Co najbardziej cenisz w naszym Sanktuarium?
A A A
15 Niedziela Zwykła
1. Od wakacji decyzją Zarządu Prowincji w Krakowie do pracy w naszym Sanktuarium i Parafii został skierowany o. Serafin Andrzej Suda OFM. Witając go serdecznie i życząc wielu łask oraz radości z tej posługi otoczmy go naszą modlitwą.
 
2. Prowadzimy nabór na 39. Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę do Grupy św. Jana z Dukli, którą prowadzi o. Rafał. Pielgrzymka trwa od 4 do 13 sierpnia. Zapisy prowadzimy w naszym Centrum w każdą niedzielę od godz. 14.30 do 17.30. Gorąco zachęcamy do wzięcia w pielgrzymce.
 
3. Przypominamy, że w czasie wakacji spowiadamy podczas każdej Mszy św. oraz w dni powszednie do południa od godz. 10.30 do 12.00 i po południu od godz. 15.00 do 16.30.
 
4. W liturgii tego tygodnia przypada:
- w poniedziałek – święto św. Benedykta, opata i Patrona Europy
- we wtorek – wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, bpa i męczennika
- w środę – wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
- w piątek – święto św. Bonawentury, bpa i doktora Kościoła
- w sobotę – wspomnienie NMP z Góry Karmel
 
5. Zapraszamy na śpiewane Nieszpory o godz. 18.00.
 
6. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy dobrego i owocnego czasu odpoczynku zachęcając, aby nie zapomnieli o modlitwie, niedzielnej Eucharystii i o godnym stroju, gdy wchodzą do miejsc świętych.
 
7. W tym tygodniu odeszli do Pana śp. + Maria Wiktoria Żybura zam. ul. Konopnickiej 8 oraz śp. + Tadeusz Rozborski zam. ul. Sienkiewicza 7. Wieczny odpoczynek…
Autor:AS / 2016-07-10
 

X Nie pokazuj więcej Strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, aby usprawnić korzystanie z niej i do celów
statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie na Twoim urządzeniu.