Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
Menu

Co najbardziej cenisz w naszym Sanktuarium?
A A A
2 Niedziela Wielkanocna
1. Dzisiaj, z okazji Niedzieli Miłosierdzia Bożego zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne z koronką o 18.00.
 
2. Przy naszym sanktuarium powstała grupa, której celem jest modlitwa wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Grupa zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu w każdy poniedziałek o g. 17.00 do kaplicy Matki Bożej Rzeszowskiej.
 
3. We wtorek rozpoczynamy nowennę tygodni przed uroczystością świętego Antoniego z Padwy. Uroczyste Msze święte z kazaniami będą głoszone w każdy wtorek o g. 9.00.
 
4. We czwartek przypadają imieniny zakonne o. Ekspedyta. Dziękując mu za posługę duszpasterską, którą pełni w naszym Sanktuarium zapraszamy do modlitwy w intencji solenizanta podczas Mszy świętej o g. 18.30.
 
5. Również we czwartek w Farze Rzeszowskiej odbędzie się VIII Wieczór Modlitewny w ramach comiesięcznej modlitwy za wspólnoty szkolne Rzeszowa i okolicy. Rozpoczęcie modlitwy o 17.30. Po Mszy świętej – spotkanie duszpasterstwa nauczycieli.
 
6. Zapraszamy do odwiedzania kiosku klasztornego. Można w nim kupić prasę katolicką, książki poświęcone życiu duchowemu, a także pamiątki z naszego Sanktuarium.
 

X Nie pokazuj więcej Strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, aby usprawnić korzystanie z niej i do celów
statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie na Twoim urządzeniu.