Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
Menu

Co najbardziej cenisz w naszym Sanktuarium?
A A A
6 Niedziela Zwykła
1. W czwartek, 16 lutego br.  w Farze Rzeszowskiej odbędzie się VI Wieczór Modlitewny (17.30 – Adoracja; 18.00 – Msza św. i modlitwy za wstaw. bł. Jana Pawła II i bł. Natalii Tułasiewicz) w ramach comiesięcznej modlitwy za wspólnoty szkolne Rzeszowa i okolicy.Zapraszamy dyrektorów szkół, nauczycieli oraz uczniów i rodziców. Po nabożeństwie spotkanie duszpasterstwa nauczycieli.
 
2. Rzeszowscy Piekarze i Cukiernicy dla uczczenia św. Walentego, swojego Patrona, serdecznie zapraszają wiernych 14 lutego do kościoła św. Krzyża na Mszę św. o godz. 17.30. Po Mszy św. uczestnicy nabożeństwa zostaną obdarowani świeżymi wyrobami piekarniczymi i cukierniczymi.
 
3. Duszpasterstwo Rolników Diecezji Rzeszowskiej zaprasza na ważne spotkanie dla rolników, które pod przewodnictwem Ks. Biskupa Ordynariusza odbędzie się w sobotę 25 lutego o godz.10.00 w auli WSD w Rzeszowie, przy ul. Połonińskiej 25. Omawiane będą istotne sprawy dotyczące przyszłości polskiej wsi.
 
4. Stowarzyszenie LIST, wydające miesięcznik katolicki LIST, zachęca do prenumeraty tego wartościowego katolickiego pisma skierowanego do rodzin. Chętnych do prenumeraty zapraszamy do klasztornego kiosku.
 
5.W Liturgii Kościoła czcimy we wtorek – św. Cyryla, mnicha  i Metodego, biskupa, patronów Europy.
6. Dzisiaj zapraszamy jeszcze do bazyliki na Nieszpory Niedzielne o godz. 18.
 
7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej, a szczególnie Niedzieli z dodatkiem rzeszowskim.
 

X Nie pokazuj więcej Strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, aby usprawnić korzystanie z niej i do celów
statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie na Twoim urządzeniu.