Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
Menu

Co najbardziej cenisz w naszym Sanktuarium?
A A A
Rozpoczęcie 36. Pielrzymki Rowerowej na Jasną Górę
Dzis rano w naszym Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej o godz. 6.00 Mszą św. pod przewodnictem J.E.Ks.Bpa Kazimierza Górnego rozpoczęła się 36. Pielgrzymka Rowerowa im. św. Krzystofa Rzeszów-Jasna Góra 8-10 sierpnia 2015r.
W imieniu kustoszów Sanktuarium wszystkich uczestników powitał o.Artur Stępień OFM, wikariusz klasztoru. Wraz z ks. Witoldem Pazdanem i ks. Pawłem Smoleniem, o. Marianem Wachowiczem OFM, o. Władysławem Waśko, członkowie NSZZ "Solidarność" a także wszyscy uczestnicy oraz ich rodziny prosili o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na czas pielgrzymowania przez wstawiennictwo Matki Bożej Rzeszowskiej.
Po uroczystym błogosławieństwie Ks. Biskupa i pokropieniu święconą wodą przez o. Mariana Wachowicza OFM  pielgrzymi rowerowi wyruszyli na szlak prowadzący na Jasną Górę. W sobotę 9 sierpnia dołączą też na wspólną modlitwę do Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymki.
Autor:AS / 2015-08-08

  
 

X Nie pokazuj więcej Strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, aby usprawnić korzystanie z niej i do celów
statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie na Twoim urządzeniu.