Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
Menu

Co najbardziej cenisz w naszym Sanktuarium?
A A A
Usłysz Wilka, przyjmij Ducha!
W środę, 7 maja rozpoczęliśmy kolejne Seminarium Odnowy Wiary prowadzone przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym Matki Bożej Rzeszowskiej. Hasło: Usłysz Wilka, przyjmij Ducha! – nawiązuje do prawdy, że wiara rodzi się ze słuchania (por. Rz 10, 17) oraz do nazwiska prowadzącego: Witka Wilka, znanego nam już dobrze świeckiego ewangelizatora.
Wiosenna edycja tych wyjątkowych rekolekcji zgromadziła kilkaset osób, których bazylika z trudnością pomieściła. W tym 286 uczestników, którzy biorą udział w pełnej formacji rekolekcyjnej, w 26 grupach. Pozostałych około 200 słuchaczy bierze udział w konferencjach i wspólnej modlitwie. Lista uczestników została już zamknięta natomiast zapraszamy do uczestniczenia w otwartych częściach spotkań.
Najważniejszym momentem Seminarium Odnowy Wiary będzie modlitwa o chrzest w Duchu Świętym, do której przystąpią uczestnicy w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, 7 czerwca.
 

X Nie pokazuj więcej Strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, aby usprawnić korzystanie z niej i do celów
statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie na Twoim urządzeniu.