Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
Menu

Co najbardziej cenisz w naszym Sanktuarium?
A A A
XI niedziela zwykła
1.Informujemy, że zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę do Grupy św. Jana z Dukli, która organizowana jest przy naszym sanktuarium, będą miały miejsce w przyszłą niedzielę w Bernardyńskim Centrum od godziny 16 do 18.30. O. Rafał, przewodnik grupy, serdecznie zaprasza do licznego udziału w pielgrzymce.
 
2. W dniach 15 i 16 czerwca w rzeszowskiej farze odbył się XXII Międzynarodowy Festiwal Pieśni Religijnej - Cantate Deo. Nasz Chór Bazyliki M.B. Rzeszowskiej, którym dyryguje Pani dr Anna Marek-Kamińska, zdobył 3 miejsce w swojej kategorii. Serdecznie gratulujemy i ciągle poszukujemy nowych głosów, szczególnie męskich. Najbliższa lekcja chóru odbędzie się w środę 20 czerwca o godz. 19 w naszym Centrum. Nowi kandydaci bardzo mile widziani.
 
3. Cieszymy się również, że w najbliższą środę w naszej bazylice, gościć będziemy dyrektorów wydziałów katechetycznych z wszystkich polskich diecezji wraz z przedstawicielami episkopatu Polski. O godz. 13.30 uroczysta Msza św.
 
4. Przeżywamy miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwie czerwcowym, które każdego dnia sprawowane jest u nas o godz. 18.
 
5. W liturgii Kościoła bieżącego tygodnia wspominamy w czwartek św. Alojzego Gonzagę, zakonnika
 
6. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszła do Pana + Maria Banaś zam. przy ul. Ks. Jałowego.
Autor:Klasztor / 2018-06-17
 

X Nie pokazuj więcej Strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, aby usprawnić korzystanie z niej i do celów
statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie na Twoim urządzeniu.